Magazine

Magazine DIANA

1

Magazine

Rețeaua de magazine DIANA încurajează producția locală, astfel suntem întotdeauna deschiși în ceea ce privește listarea de produse ale producătorilor locali și suntem în permanentă căutare a tendințelor și inovațiilor universului de retail.

Fii partenerul nostru! Trimite un e-mail la adresa achizitii@magazinediana.ro

Servicii oferite în Magazinele DIANA

Plată cu card
Reîncărcare Electronică
Automat de cafea
Plată Facturi
Tichete de masă

Râmnicu Vâlcea

Magazin DIANA Goranu

Calea Bucureşti numărul 330, judeţ Vâlcea

Calea Bucureşti numărul 330, judeţ Vâlcea goranu@magazinediana.ro

Magazin DIANA Dem Rădulescu

Bulevardul Dem Radulescu Nr. 42

Bulevardul Dem Rădulescu nr.42 demradulescu@magazinediana.ro

Diana Gourmet

Strada Ferdinand nr. 38 Incinta (Shopping City Râmnicu Valcea)

Strada Ferdinand nr. 38 Incinta (Shopping City Râmnicu Valcea) gourmetmallvalcea@magazinediana.ro

Magazin DIANA W

Strada Marin Preda nr.3, Complex W, Ostroveni

Strada Marin Preda nr.3, Complex W, Ostroveni ostroveniw@magazinediana.ro

Drăgășani

Magazin DIANA Drăgăşani 1

Drăgășani, Vâlcea

Strada Carol I numărul 24, Drăgăşani dragasani@magazinediana.ro

Magazin DIANA Drăgășani 3

Gib Mihaescu nr.33

Str. Gib Mihăescu nr.33 dragasani3@magazindiana.ro

Horezu

Magazin DIANA Horezu 1

Horezu, Vâlcea

Str. Anton Pann Nr. 4 horezu@magazinediana.ro

Magazin DIANA Horezu 2

Strada Tudor Vladimirescu, Bloc R2, parter, Horezu

Strada Tudor Vladimirescu, Bloc R2, parter, Horezu horezu2@magazinediana.ro

Județul Vâlcea

Magazin DIANA Pietrari

Petrari, Vâlcea

pietrari@magazinediana.ro

Magazin DIANA Călimănești 2

Calimanesti

Calea lui Traian 583A calimanesti2@magazinediana.ro

Magazin DIANA Olănești 2

Str. Libertății nr. 2A, Olănești, Vâlcea

Str. Libertații nr. 2A olanesti2@magazinediana.ro

Magazin DIANA Dobriceni

Com. Dobriceni Jud. Valcea

Com. Dobriceni dobriceni@magazindediana.ro

Magazin DIANA Malaia

Comuna Malaia, sat Malaia, județul Vâlcea, DN7A 149

Comuna Malaia, sat Malaia, județul Vâlcea, DN7A 149 malaia@magazinediana.ro

Magazin DIANA N. Bălcescu

Str. Predești nr.3, Sat Predești

Str. Predești nr.3, Sat Predești nicolaebalcescu@magazinediana.ro

Magazin DIANA Ciofrângeni

Ciofrângeni, Argeș

Ciofrângeni ciofrangeni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Curtea de Argeș 2

Curtea de Argeș, Argeș

Bd. Basarabilor nr F12

Magazin DIANA Găești

Găești, Dâmbovița

Viitorului nr. 14 gaesti@magazinediana.ro
Revista DIANA